E-book – 201 narzędzi internetowych

E-book - narzędzia internetowe

Ebook Narzedzia Biznesowe

Tak jak wbijanie gwoździ jest o niebo łatwiejsze, kiedy mamy do dyspozycji młotek, a nie tylko gołe ręce, tak praca nad rozwojem firmy idzie zdecydowanie szybciej, gdy wspierają nas odpowiednie narzędzia. Właśnie dlatego powstał e-book, który w jednym miejscu zbiera narzędzia, które ułatwiają prace.

 

Nasz e-book to zbiór 200 narzędzi, które ułatwią pracę – niezależnie czy jesteś przedsiębiorcą, pracownikiem etatowym czy studentem. Nasz zestaw narzędzi to wyselekcjonowany zbiór, który ułatwi organizację pracy, zwiększy produktywność i pomoże przy zwiększeniu sprzedaży lub w działaniach marketingowych.  Dzięki naszemu e-bookowi nie musisz już szukać najlepszym narzędzi. Zrobiliśmy to za Ciebie! W e-booku znajdują się popularne narzędzia oraz ich mniej znane odpowiedniki. Dzięki temu każdy znajdzie swoje ulubione i dopasowane do swoich potrzeb.

 

Jako cztery autorki mamy łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i prowadzenia biznesu. Każda z nas ma inną perspektywę, inne obowiązki i potrzeby. Tym bardziej zależało nam na wyselekcjonowaniu narzędzi z różnych obszarów naszej pracy co czyni go dość uniwersalnym zbiorem. Najlepiej jednak przekonać się o tym samemu 🙂 Zapraszamy do zakupu i podzielenia się swoimi ulubionymi narzędziami!

ROZDZIAŁY:

  1. Grafika i wideo – narzędzia pomagające znaleźć materiały do potrzebnych grafik (banki zdjęć, banki ikon), jak i stworzenia samej grafiki lub wideo (w tym obróbki zdjęć, stworzenie prezentacji).
  2. Organizacja – narzędzie przydające się przy pracy z zespołem (zarządzanie zadaniami, komunikacja w zespole) ale również organizacji swojej pracy (tworzenie notatek, organizacja plików).
  3. Sprzedaż – narzędzia ułatwiające komunikację z klientem (CRM, tworzenie oferty) oraz tworzenia baz klientów.
  4. Marketing – narzędzia do marketing automation, współpracy z influencerami i inne.
  5. Social media – narzędzia do zarządzania profilami w mediach społecznościowych.
  6. Analityka – narzędzia pomagające analizę ruchu i działań odbiorców na stronie internetowej, pomagające przy pozycjonowaniu stron i inne.
  7. Produktywność – narzędzia pomagające zwiększyć swoją produktywność oraz wspomagające naukę i pracę.
  8. Wydarzenia – narzędzia pomagające do organizacji wydarzeń oraz angażujące publiczność.

CO WYRÓŻNIA NASZ E-BOOK:

Ponad 200 narzędzi - zbiór najważniejszych narzędzi ułatwiających prace0%
8 rozdziałów - narzędzia poszeregowane według kategorii0%
łatwa nawigacja - podlinkowane strony / narzędzia0%
Różnorodny zbiór - narzędzia z różnych obszarów pracy0%
Sprawdzone narzędzia - starannie wyselekcjonowane0%
4 ekspertki tworzące ebooka - zbiór z różnych perspektyw0%
Atrakcyjna cena - tylko 29,99zł w pierwszym etapie sprzedaży0%