Podsumowanie II edycji – 25.11.2016

Podsumowanie II edycji – 25.11.2016

 

Networkingus to cykliczne spotkania w Kielcach, dlatego też z miłą chęcią wspominamy II edycje wydarzenia. Tematem eventu były “Wystąpienia publiczne”. Tradycją jest, że podczas wydarzenia o swojej pracy i pasji opowiadają prelegenci, którzy przybyli do Nas z różnych zakątków Polski. Prelegentami w II edycji byli Agnieszka Tomczuk czyli specjalista ds.. Wizerunku; Przemysław Kopiejko czyli konferansjer, dziennikarz i aktor w jednej osobie; Kamil Kozieł czyli trener, menager i mówca w jednym.

 

Jak było?

Na gości czekał szereg zabaw networkingowych: konkursy z nagrodami oraz trzy prelekcje dotyczące wystąpień publicznych: Agnieszka Tomczuk, Przemysław Kopiejko oraz Kamil Kozieł. Na koniec grupa wybrała najlepszego prelegenta, który w nagrodę otrzymał weekend w Polanice.

Najbardziej cieszy nas, że uczestnicy zostali po spotkaniu i kontynuowali rozmowy – bo przecież na tym polega networking. Cieszymy się, że Nam zaufaliście i spędziliście piątkowy wieczór w towarzystwie ambitnych przedsiębiorców.  Jesteśmy pewni, że od teraz wystąpienia publiczne nie będą dla Ciebie problemem. Mamy nadzieję, że docenisz siłę networkingu i umówisz się choć z jedną osobą z naszego spotkania na kawę. Wierzymy, że dzięki spotkaniom bezpośrednim można odnieść wiele więcej w działalności.

Wykorzystajcie to!

Czas na oficjalne podziękowania:

Nasi partnerzy spisali się na medal, wszystko było sprawnie i na czas. Dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie chcieli z nami zostać na stałe!

Partnerzy II edycji Networkingus:
Happy Fotobudka
DuoLife
Ośrodek Polanika
J@busko
Tiande
Plumi
Brand24
Wbudowie.pl
Maska Incognito Club

W strefie konsultacji porad udzielali:

Konrad Mietelski – agencja interaktywana Fancybox.pl
Wojciech Stachowicz- Szczepanik – kancelaria prawna Bartocha & Stachowicz-Szczepanik
Anna Gałczyńska – coach
Edyta Brzoza, Ewa Wajdzik  – Biuro Rachunkowe Complex 

To samo możemy powiedzieć o patronach medialnych, dali więcej niż prosiliśmy.

Brawo również dla naszego fotografa Patryka Ptaka, który już kolejnego dnia po spotkaniu uraczył nas zdjęciami. Możecie je obejrzeć na facebook-u: Link

 

Świetnym pomysłem była również fotobudka od Happy fotobudka, która zintegrowała uczestników.

Jak było możecie zobaczyć w filmiku przygotowanym przez Agencji Interaktywnej Yellow Tree.

Jednak największe podziękowania należą się naszym uczestnikom. Przybyło ich aż 60!  Niektórzy znaleźli współpracowników dla swoich projektów, niektórzy od razu dzień po umówili się na spotkania, więc tym bardziej cieszy nas, że networKINGus przyniósł realne efekty. Taki był jeden z celów wydarzenia.

PODSUMOWUJĄC:

Drugie spotkanie było nie lada wyzwaniem. Sprostać wymaganiom uczestników to duży obowiązek i wiele pracy. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z organizacji i przebiegu wydarzenia. Organizacja eventu to ciężkie przedsięwzięcie, jednak uśmiechnięci i zadowoleni uczestnicy nam to wynagradzają. Słyszymy wiele pochlebnych opinii, kolejni partnerzy chcą z nami współpracować, a uczestnicy pytają kiedy kolejny NetworKINGus. To nas bardzo cieszy i motywuje do dalszych działań. Wiemy, że każdemu ciężko wykrzesać choć kilka godzin w gąszczu swoich obowiązków, jednak liczymy na Waszą obecność już niebawem. Przygotujemy mnóstwo zabaw networkingowych oraz konkursów. Będą ciekawe nagrody i jeszcze ciekawi prelegenci. Damy Wam możliwość do wielu rozmów, tak żeby kieleckie środowisko przedsiębiorców mogło aktywnie się poznawać i rozwijać. Po raz kolejny postaw na networking, a będziesz osiągać jeszcze większe sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Kolejna edycja:

Trzecie spotkanie networkingus odbędzie się 29 czerwca 2017r. i będzie dotyczyło personal brandingu. Będziecie? Dajcie znać w komentarzu.

Do zobaczenia! Paulina, Marlena, Magdalena, Patrycja i Piotr

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności