PODSUMOWANIE VII EDYCJI – 06.06.2019

PODSUMOWANIE VII EDYCJI – 06.06.2019

6 czerwca, blisko 50 osób – przedsiębiorcy i pracownicy świętokrzyskich firm – mieli okazję wziąć udział w 7. edycji networkingowych spotkań networKINGus. Efektywna sprzedaż na wagę złota była hasłem przewodnim tego wydarzenia. W gronie prelegentów tej edycji znaleźli się Joanna Białecka oraz Grzegorz Miecznikowski.

NetworKINGus dołączył do wachlarza cyklicznych wydarzeń, które dla wielu osób są stałym punktem w kalendarzu. Dwie mocne prelekcje, w której eksperci dzielą się z uczestnikami wiedzą oraz sesja networkingowa są siłą napędową wydarzenia.
Czwartkowe popołudnie w Kieleckim Parku Technologicznym minęła pod hasłem SPRZEDAŻ. Prelegenci opowiedzieli o:

„Sposoby na skuteczny cold mail”

Joanna Białecka, praktykujący new business manager, mówiła o cold mailach, jako skutecznym narzędziu sprzedaży. Na podstawie swoich doświadczeń podpowiadała jak zwiększyć efektywność tysięcy wiadomości, które wysyłamy do potencjalnych klientów. Chyba najmocniej w jej prezentacji podkreślana była WARTOŚĆ. Wartość to ten czynnik, który może stać się najmocniejszą składową sukcesu, o którym marzymy i do którego dążymy.

„LinkedIn – najlepszy oręż w walce o klienta”

W drugiej części wydarzenia przenieśliśmy się ze służbowego maila w otchłanie LinkedIn. Jak podkreślał nasz networKINGusowy weteran Grzegorz Miecznikowski (przyp. red. Grzegorz po raz drugi stanął na naszej scenie w roli eksperta) warto przyjrzeć się bliżej temu biznesowemu narzędziu w mediach społecznościowych. Wielu nie docenia możliwości LinkedIna.

Networking w formule speed datingu

Spotkanie networkingowe nie mogło skończyć się bez sekcji poświęconej w 100% relacjom. Po mocnej dawce wiedzy przyszła pora na poznanie się wzajemnie. Każda edycja networKINGusa charakteryzuje się inną formuła networkowania. Było już między innymi budowanie biznesplanów czy BINGO. Organizatorki, Paulina Pięta, Magdalena Chłopek-Rek, Marlena Baradziej i Patrycja Majcher w 7. edycji zaserwowały uczestnikom speed dating. Każdy miał 1 minutę by opowiedzieć o tym kim jest i jaki problem rozwiązuje. Gwarne 45 minut zaowocowało salwami śmiechu i dziesiątkami wymienionych wizytówek i kontaktów.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

7. edycja NetworKINGusa przeszła już do historii. Na dobre zakończenie nie możemy zapomnieć o tych, którzy przyczynili się by ta edycja była sukcesem. Oczywiście mowa o naszych partnerach. Na podziękowania zasługują:

Pellecik.pl, Chata na Lata, Biurex Doradztwo Podatkowe, Kancelaria Prawna Bartocha & Stachowicz-Szczepanik i Wspólnicy, PLUMI artykuły reklamowe,  Kielecki Park Technologiczny, gospodarstwo sadownicze J@BUSKO.PLFancybox.pl.

Za piękne zdjęcia odpowiadał Michał Stańczyk.

Relację foto z 7. edycji networKINGusa znajdziecie na naszym fanpage na Facebooku.  –  LINK

Śledźcie nas na bieżąco! I do zobaczenia wkrótce! ?

Paulina, Magdalena, Marlena, Patrycja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności