PODSUMOWANIE VIII EDYCJI – 28.11.2019

PODSUMOWANIE VIII EDYCJI – 28.11.2019

28 listopada braliśmy udział w 8. edycji NetworKINGusa, tym razem na warsztat wzięliśmy Narzędzia Google, które nie miały przed nami tajemnic. Spotkanie odbyło się w nowym miejscu – Business Lantern Office. Podczas tej edycji gościliśmy prawie 50 uczestników. Prelegentami zaś byli Paweł Gontarek oraz Jakub Pustuła.

Spotkanie rozpoczęliśmy od prelekcji Kuby Pustuły, konsultanta w projekcie Cyfrowe Rewolucje, który w bardzo rzeczowej prezentacji przedstawił najważniejsze narzędzia Google przydatne dla przedsiębiorców. Uczestnicy żywo reagowali na przedstawione informacje i zadawali pytania do prelekcji.

Paweł Gontarek zaś pokazał nam jak można odnieść sukces na lokalnym rynku za pomocą odpowiedniego doboru słów kluczowych. Prelekcja Pawła, szefa działu SEO w Fabryce Marketingu oraz autora bloga Zgred.pl, w merytoryczny oraz zabawny sposób pokazała uczestnikom co w wyszukiwarce Google wpisują jej użytkownicy aby znaleźć interesującą ich firmę.

Oprócz interesujących prelekcji wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z mobilnego studia fotograficznego naszego partnera Hejo Studio, gdzie mogli zrobić sobie profesjonalne zdjęcie biznesową na stronę internetową, do swoich materiałów branżowych lub na media społecznościowe, bądź do CV.  Oprócz tego mogli uczestniczyć również w zabawie networkingowej, gdzie wzajemnie się poznawali i nawiązywali relacje biznesowe. Na 8. edycji postawiliśmy nie tylko na wymianę kontaktów, ale również na wymianę książek 🙂 Każdy z uczestników mógł przynieś książki, z których już nie korzysta i wymienić na inne egzemplarze. Nie zabrakło też pysznych soków, przekąsek oraz kawy i herbaty.

Tegoroczna edycja stała pod znakiem nowych wyzwań – nowe miejsce, obowiązki i  skład. Nie udałoby nam się to wszystko bez pomocy prelegentów, partnerów, a przede wszystkim wspaniałych uczestników, których gościłyśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w naszym wydarzeniu, a także naszym partnerom: Business Lantern Office (niezwykłe centrum coworkowe przeznaczone dla lokalnych i nie tylko przedsiębiorców, gdzie można wynająć sale szkoleniowe, w pełni umeblowane biurka serwisowe czy też wirtualne biuro), kancelaria prawna Bartocha & Stachowicz – Szczepanik, Siedlisko Carownica Wellness & SPA, Hejo Studio, agencja interaktywna Fancybox, J@Busko.pl, Plumi. Patronatem medialni wydarzenie objęli sprawny marketing, wkielcach.info oraz Seka.

Śledźcie nas na bieżąco! I do zobaczenia wkrótce!
Magdalena, Paulina, Marlena

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności