Podsumowanie III edycji – 29.06.2017

Podsumowanie III edycji – 29.06.2017

III edycja spotkania Networkingus przeszła do historii. Każda z nich ma swój unikatowy charakter, inny temat, miejsce wydarzenia, a przede wszystkim innych prelegentów. Tym razem skupiliśmy się na personal brandingu, czyli marce osobistej.

Jak tradycja nakazuje podczas wydarzenia o swojej pracy i pasji opowiadali prelegenci z różnych zakątków Polski, czyli Karolina Latus, właścicielka Crafts Agencja Zatrudnienia, od 5 lat związana jest z branżą HR, autorka wielu publikacji i artykułów branżowych, a także pomysłodawczyni cyklicznych wydarzeń HR NA DESER w Kielcach oraz Grzegorz Miecznikowski, właściciel agencji marketingowej S Words Agency, ex-dziennikarz, a obecnie szkoleniowiec, bloger, specjalista od komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu.

 

Jak było?

Na uczestników czekał szereg zabaw networkingowych: konkursy z nagrodami oraz dwie prelekcje dotyczące personal brandingu. Prowadząca event Marlena Baradziej wprowadziła uczestników w tajniki networkingu oraz pokazała, dlaczego tak ważna jest znajomość złotych zasad skutecznego zdobywania kontaktów.

Na zakończenie grupa wybrała najlepszego prelegenta, który w nagrodę otrzymał weekend w Ośrodku Polanika.

Najbardziej cieszy, że uczestnicy zostali po spotkaniu i kontynuowali rozmowy – na tym polega networking. Integracji nie było końca, dlatego też wieczorem uczestnicy spotkali się na after party w klubie Maska.

Jako organizatorom jest niezmiernie miło, że przybyło  tak wielu uczestników. Cieszymy się tym bardziej, że prawie każdy zarejestrowany dotarł na wydarzenie. Nieobecnych nie pomijamy i również zapraszamy na kolejną edycję. Uwierzcie nam WARTO poświęcić swój czas, by w gronie miłośników rozwoju osobistego, powalczyć o swój biznes.  Personal branding to umiejętność budowania strategii marki osobistej. Każdy z nas jest marką samą w sobie, tylko od nas zależy jak pokierujemy karierą.

Mamy nadzieję, że docenisz siłę networkingu i umówisz się choć z jedną osobą z naszego spotkania na kawę. Wierzymy, że dzięki spotkaniom bezpośrednim można odnieść wiele więcej w działalności. Wykorzystaj to!

Oficjalne podziękowania:

Nasi partnerzy spisali się na medal. Dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie chcieli z nami zostać na stałe!

Partnerzy  III edycji spotkań Networkingus:

Dziękujemy również naszemu fotografowi, który już kolejnego dnia po spotkaniu uraczył nas zdjęciami. Możecie je obejrzeć na facebook-u:

Zdjęcia z trzeciego spotkania

 

Nowym pomysłem była instaramka, która zintegrowała uczestników. Zdjęcia możecie zobaczyć na Fanpage Networkingus – spotkania bardzo networkingowe  

Relację video przygotowała Agencja Interaktywna Yellow Tree.

Obejrzyj

Jednak największe podziękowania należą się uczestnikom, których było ponad 60 0sób ! W czwartkowe popołudnie przyjechali do Kieleckiego Parku Technologicznego, żeby wraz z organizatorami spędzić ponad trzy godziny nie tylko na zdobywaniu wiedzy, ale także prowadzeniu długich licznych rozmów. Rozmowy, które niekiedy musiały zostać przerwane, by móc w pełni uczestniczyć w prelekcjach. Niektórzy znaleźli współpracowników dla swoich projektów, inni od razu dzień po umówili się na spotkania, więc tym bardziej cieszy nas, że networKINGus przynosi realne korzyści biznesowe. Taki jest jeden z celów wydarzenia.

PODSUMOWUJĄC:

Trzecie spotkanie było niesamowite, dzięki uczestnikom. Byli bardzo otwarci na udział w konkursach, z miłą chęcią odpowiadali na pytania prelegentów. A my patrząc na uśmiechnięte twarze mogliśmy poczuć dumę, że po raz kolejny zorganizowaliśmy event na tak wysokim poziomie. Sprostać  wymaganiom to duży obowiązek i wiele pracy.  Cieszymy się że tak dużo osób w ankietach napisało wiele pozytywnych uwag, ale dziękujemy również za komentarze z informacją co powinniśmy poprawić. Uczymy się każdego dnia i z kolejną edycją będzie coraz lepiej.

4 edycja jest już w planach. Zapraszamy do Networkingusa nie tylko jako uczestnika, ale również jako partnera. Do każdego podchodzimy indywidualnie oraz przedstawiamy pakiet możliwości promocji oraz reklamy. Nasza inicjatywa pozwala Wam, mniejszym bądź większym przedsiębiorcom, blogerom czy pracownikom etatowym, zaprezentować swoje umiejętności, biznesy, działania oraz zareklamować swoje usługi.

Pamiętajmy o tym, że lubimy przychodzić po pomoc do osób, z którymi choć chwile zamieniliśmy słowo, do osób które znamy i wiemy na co możemy liczyć. Dlatego po raz kolejny postaw na networking, a będziesz osiągać jeszcze większe sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Statystyki wydarzenia na podstawie wypełnionych ankiet*!

Kolejna edycja:

Czwarte spotkanie networkingus odbędzie się jesienią, na początku października. Obserwujcie nasze social media, a nic Wam nie umknie. Będziecie? Dajcie znać w komentarzu.

Do zobaczenia! PaulinaMarlenaMagdalenaPatrycja

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności