PAULINA PIĘTA

Paulina Pięta mózg operacji (pomysłodawczyni) spotkań NetworKINGus, kobieta przedsiębiorcza. Od 2015 roku autorka bloga Eventualnie.com, który zmotywował ją do założenia własnej firmy. Ponadto miłośniczka nauki przez praktykę oraz działania w grupie.

Od 2010 roku uczestniczka, inicjatorka oraz koordynatorka eventów, które zawsze tworzyła od zera – od flash mobów, akcji charytatywnych, poprzez spotkania dla kobiet i wybory miss, dzień seniora, szkolenia ze strategii marketingowej, aż po spotkania blogerów i duże konferencje marketingowe i zdrowotne dla rodziców.

W 2016 roku postanowiła stworzyć autorską markę eventową: spotkania NetworKINGus, gdzie koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu. Pomysłodawczyni rankingu eventów Event’s Awards.

Od 2010 roku zajmuje się marketingiem. Swoją karierę zaczynała od Public Relations, gdzie pierwszym jej autorskim projektem była Agencja PaPRyczka PR. Wcześniej spełniała się w dziale marketingu w Szkole Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. Marketing manager w Ośrodku Polanika, gdzie spełnia się również jako event manager (organizacja I Świętokrzyskiego Dnia Seniora i Światowych Dni Zespołu Downa, Konferencji Autyzm w rodzinie – wyzwanie naszych czasów?). 

Na co dzień zajmuje się szkoleniami, event marketingiem oraz doradztwem dla firm w zakresie tworzenia strategii marketingowych. Prowadzi również bezpłatne doradztwo dla podmiotów NGO w ramach Mobilnego Doradztwa stworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Prywatnie nie potrafi usiedzieć w miejscu, więc biega i intensywnie podróżuje po świecie, co pokazuje na swoim Instagramie. Jej ulubione motto to: sięgaj po to, co przewyższa Twoje możliwości. Obecnie w nowej roli mamy, z czego ma ogromną satysfakcję.

 

Pisz śmiało na: napisz@eventualnie.com
Znajdź mnie w sieci:   https://www.linkedin.com/in/paulina-pi%C4%99ta-eventualnie/  Instagram_icon  

Date
Category
łowca prelegentów, pomysłodawczyni i mózg operacji
Tags
event marketing, paulina pięta, strategia marketingowa

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności