Networkingus | PAULINA PIĘTA
184
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-184,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

PAULINA PIĘTA

Paulina Pięta – mózg operacji NetworKINGus, kobieta przedsiębiorcza oraz aktywna obserwatorka branży eventowej. Autorka bloga Eventualnie.com, który zmotywował ją do założenia własnej firmy. Ponadto miłośniczka nauki przez praktykę oraz działania w grupie. Uczestniczka licznych wydarzeń, inicjatorka oraz koordynatorka eventów, które zawsze tworzyła od zera – od flash mobów, akcji charytatywnych, poprzez spotkania dla kobiet i wybory miss, aż po spotkania blogerów i dużą konferencję digital marketingową.

W 2016 roku postanowiła stworzyć autorskie marki eventowe: spotkania NetworKINGus oraz konferencję Events Festival, gdzie koordynuje pracę kilkuosobowych zespołów. Pomysłodawczyni rankingu eventów Event’s Awards.

Od lat zajmuje się inbound marketingiem, jest też community managerem, choć nie trzyma się tego nazewnictwa. Nie zamyka się przy tym w jednej branży, choć jej pasje to nowe technologie i Social Media. Swoją karierę zaczynała od marketingu i Public Relations, gdzie pierwszym jej autorskim projektem była Agencja PaPRyczka PR. Wcześniej spełniała się w dziale marketingu w Szkole Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. Obecnie marketing manager w Ośrodku Polanika, gdzie spełnia się również jako event manager (organizacja I Świętokrzyskiego Dnia Seniora i Światowych Dni Zespołu Downa).

W wolnym czasie zajmuje się szkoleniami, event marketingiem oraz doradztwem dla firm. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, więc biega i intensywnie podróżuje po świecie. Jako organizatorka z turbo zapałem mówią o niej człowiek orkiestra. Jej ulubione motto to: sięgaj po to, co przewyższa Twoje możliwości.

Pisz śmiało na: napisz@eventualnie.pl
Znajdź mnie:   https://twitter.com/eventualniecom?lang=pl  Instagram_icon

Data
Temat
łowca prelegentów, pomysłodawczyni i mózg operacji

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera. Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności

FreshMail.pl